LRS-100-12 - zasilacz impulsowy Mean Well 102W, 12V, 8,5A
search
ID: 584925
Brutto
Zasilacz impulsowy o mocy 102 W, napięciu wyjściowym 12 V oraz prądzie 8,5 A. Ma wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem oraz niski profil obudowy. Mean Well LRS-100-12
24h
Dostępny
Dostępna ilość: 2
Opis
Zasilacz impulsowy o mocy 102 W stworzony z myślą o zasilaniu systemów sterowania maszyn, oświetlenia (taśm, żarówek, paneli LED) oraz innych urządzeń. Ma regulowane napięcie stałe w zakresie od 10,2 do 13,8 V oraz może dostarczyć prąd o natężeniu do 8,5 A. Zasilacz wyposażony został w zabezpieczenie przed zwarciem i przeciążeniem, a podłączone zasilanie sygnalizuje dioda LED. Urządzenie może pracować w temperaturze do 70°C i jest odporne na wstrząsy.
Właściwości
  • Napięcie zasilające: od 85 do 264 VAC lub od 120 do 373 VDC
  • Napięcie wyjściowe: od 10,2 do 13,8 V
  • Wyjściowe natężenie prądu: 8,5 A
  • Sprawność: 88 %
  • Maksymalna moc: 102 W
  • Złącze wyjściowe: śrubowe
  • Liczba wyjść: 2
  • Czas podtrzymania: 55 ms
  • Czas rozpoczęcia i narastania: 500 ms, 30 ms
  • Zabezpieczenia: przed przeciążeniem, zwarciem
  • LED sygnalizująca zasilanie
  • Chłodzenie przez przepływ swobodnego powietrza
  • Potencjometr do regulacji napięcia
  • Niski profil obudowy
  • Spełnione normy: EMS EN50082-2/EN61000-6-2
  • Temperatura pracy: -30 do 70°C
  • Wymiary produktu: 129 x 97 x 30 mm
  • Waga: 340 g
584925
Cechy
Długość przewodu (m)
Brak przewodu
Wtyk zasilacza
Złącze śrubowe
Napięcie wyjściowe
12 V
Rodzaj zasilacza
Impulsowy
Prąd wyjściowy
8,5 A