LRS-150-12 - zasilacz impulsowy Mean Well 150W, 12V, 12,5A
search
ID: 584926
Brutto
Zasilacz impulsowy o mocy 150 W, napięciu wyjściowym 12 V oraz prądzie 12,5 A. Ma wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem oraz niski profil obudowy. Mean Well LRS-150-12
24h
Dostępny
Dostępna ilość: 1
Opis
Zasilacz impulsowy o mocy 150 W stworzony z myślą o zasilaniu systemów sterowania maszyn, oświetlenia (taśm, żarówek, paneli LED) oraz innych urządzeń. Ma regulowane napięcie stałe w zakresie od 10,2 do 13,8 V oraz może dostarczyć prąd o natężeniu do 12,5 A. Zasilacz wyposażony został w zabezpieczenie przed zwarciem, przegrzaniem i przeciążeniem, a podłączone zasilanie sygnalizuje dioda LED. Urządzenie może pracować w temperaturze do 70°C i jest odporne na wstrząsy.
Właściwości
  • Napięcie zasilające: od 85 do 132 i od 170 do 264 VAC lub od 240 do 370 VDC
  • Napięcie wyjściowe: od 10,2 do 13,8 V
  • Wyjściowe natężenie prądu: 12,5 A
  • Sprawność: 87,5 %
  • Maksymalna moc: 150 W
  • Złącze wyjściowe: śrubowe
  • Liczba wyjść: 2
  • Czas podtrzymania: 40 ms
  • Czas rozpoczęcia i narastania: 500 ms, 30 ms
  • Zabezpieczenia: przed przeciążeniem, zwarciem, przegrzaniem
  • LED sygnalizująca zasilanie
  • Chłodzenie przez przepływ swobodnego powietrza
  • Potencjometr do regulacji napięcia
  • Niski profil obudowy
  • Spełnione normy: EMS EN50082-2/EN61000-6-2
  • Temperatura pracy: -30 do 70°C
  • Wymiary produktu: 159 x 97 x 30 mm
  • Waga: 480 g
584926
Cechy
Długość przewodu (m)
Brak przewodu
Wtyk zasilacza
Złącze śrubowe
Napięcie wyjściowe
12 V
Rodzaj zasilacza
Impulsowy
Prąd wyjściowy
12,5 A