Zasilacz impulsowy o mocy 156 W, napięciu wyjściowym 24 V oraz prądzie 6,5 A. Ma wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem oraz niski profil obudowy. Mean Well LRS-150-24
Zasilacz impulsowy o mocy 156 W stworzony z myślą o zasilaniu systemów sterowania maszyn, oświetlenia (taśm, żarówek, paneli LED) oraz innych urządzeń. Ma regulowane napięcie stałe w zakresie od od 21,6 do 28,8 V oraz może dostarczyć prąd o natężeniu do 6,5 A. Zasilacz wyposażony został w zabezpieczenie przed zwarciem, przegrzaniem i przeciążeniem, a podłączone zasilanie sygnalizuje dioda LED. Urządzenie może pracować w temperaturze do 70°C i jest odporne na wstrząsy.