Zasilacz impulsowy o mocy 108 W, napięciu wyjściowym 24 V oraz prądzie 4,5 A. Ma wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem oraz niski profil obudowy. Mean Well LRS-100-24