Pololu 5242 z układem ACS71240KEXBLT-050B3 to kompaktowy moduł czujnika prądu do precyzyjnych aplikacji pomiarowych w zakresie ±50 A. Dzięki izolacji galwanicznej, szybkiej reakcji na zmiany prądu i możliwości detekcji zwarć, znajduje zastosowanie w systemach zasilania, elektronice motoryzacyjnej, przemysłowej i projektach embedded. Idealny do pomiaru prądów w obwodach DC i AC z zachowaniem bezpieczeństwa i precyzji.
Moduł z czujnikiem prądu Allegro ACS71240KEXBLT-050B3, oparty na efekcie Halla, przeznaczony do precyzyjnego pomiaru prądu w zakresie od –50 A do +50 A. Czujnik zapewnia elektryczną izolację toru pomiarowego od części sterującej, umożliwiając bezpieczną integrację w układach wymagających separacji galwanicznej. Układ oferuje wyjście analogowe proporcjonalne do wartości mierzonego prądu, z szerokim pasmem do 120 kHz i bardzo krótkim czasem reakcji poniżej 5 µs. Zintegrowane wyjście sygnału błędu nadprądowego reaguje w czasie 1,5 µs i umożliwia szybkie wykrywanie zwarć. Wbudowana kompensacja temperaturowa pozwala na uzyskanie wysokiej dokładności w szerokim zakresie temperatur.
ACS714 Current Sensor Carrier umożliwia dokładny i bezpieczny pomiar prądu w zakresie do ±5 A bez ingerencji w obwód mocy. Moduł sprawdza się w projektach robotycznych, systemach monitorowania zasilania oraz aplikacjach wymagających izolowanego pomiaru prądu z wykorzystaniem mikrokontrolerów. Pololu 1185
Płytka umożliwia bezpieczny i precyzyjny pomiar prądów do ±31 A w systemach wbudowanych. Płytka sprawdza się w monitorowaniu zasilania, sterowaniu silnikami oraz projektach robotycznych, oferując izolację galwaniczną, analogowe wyjście i łatwą integrację z mikrokontrolerami. Pololu 2453
Płytka umożliwia precyzyjny i bezpieczny pomiar prądów do ±15,5 A w systemach wbudowanych. Płytka sprawdza się w projektach sterowania silnikami, monitorowania poboru energii oraz aplikacjach robotycznych, oferując izolację galwaniczną, analogowe wyjście i łatwą integrację z mikrokontrolerami. Pololu 2452