

0,57 zł Netto
Dekoder/demultiplekser 3->8, seria TTLHC, technologia CMOS, zasilanie 2-6 V, obudowa SO16.
74HC123D to podwójny monostabilny multiwibrator CMOS przeznaczony do precyzyjnego generowania impulsów o zadanym czasie trwania, używany w systemach cyfrowych do opóźnień, synchronizacji i wykrywania zboczy. Obudowa SOP‑16 i szeroki zakres temperatur umożliwiają zastosowanie w systemach wbudowanych i przemysłowych.
74HC595D, 8-bitowy rejestr przesuwny z wejściem szeregowym, wyjściem szeregowym lub wyjściem równoległym z zatrzaskami, SO16
Brak towaru
8 przerzutników latch z buforami trójstanowymi na wyjściach, seria TTLHC, technologia CMOS, zasilanie 2-6 V, obudowa DIP20, producenci różni.
Brak towaru
Brak towaru
8-bitowy rejestr przesuwający z wyjściami trójstanowymi, seria TTLHC, technologia CMOS, zasilanie 2-6 V, obudowa DIP16, producenci różni.
Brak towaru
Brak towaru