- Obecnie brak na stanie
W okresie wakacyjnym, gdy wyjeżdżamy na kilka dni lub nawet tygodni, pojawiają się problemy, np. dotyczące podlewania kwiatów i karmienia rybek. Często też obawy czy mieszkanie, w którym nic się nie dzieje przez kilka dni nie stanie się celem włamywaczy. Prezentowany układ to sterownik czasowy działający w cyklu tygodniowym, programowany z dokładnością do 1 sekundy. Doskonale nadaje się do budowy podlewaczki czy karmnika, sprawdzi się jako symulator obecności domowników lub automatyczny włącznik ogrzewania podłogowego. Pomysłów na jego wykorzystanie jest naprawdę wiele.
Projekt AVT 5410 EP 10/13
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Zestaw startowy firmy Freescale z mikrokontrolerem z rodziny Kinetis KL02Z (Cortex-M0+, zasilanie 5V), zintegrowany z programatorem-debuggerem OpenSDA, nastawnikiem pojemnościowym, LED-RGB i akcelerometrem MEMS 3D. Wyprowadzenia zgodne z Arduino.
Brak towaru
Brak towaru
Arduino Yun to połączenie Arduino (ATmega32U4 z rodziny AVR) i komputera z systemem Linux (procesor AR9331, system Linino oparty na OpenWRT). Do dyspozycji są m.in. interfejsy Ethernet i Wifi, USB. A000008
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
MicroZed AES-Z7MB-7Z010-G płyta deweloperska z Xilinx Zynq®-7000 SoC, 1 GB SDRAM DDR3, 128 MB Flash QuadSPI, IO i Ethernet
Brak towaru
Brak towaru
8-bit ultralow power touch sensing microcontroller with 16 Kbytes Flash, ProxSense™, timers, USART, SPI, I2C, STM, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Płytka drukowana i zaprogramowany układ do sterownika czasowego działającego w cyklu tygodniowym. AVT5410 A+