- Obecnie brak na stanie

Do pomiaru temperatury w szerokim zakresie używane są termopary. Stosuje się je w przemyśle, laboratoriach, transporcie, aparaturze pomiarowo-kontrolnej, itp. Niestety, aplikacja termopary nie jest prosta, więc tego typu termometry nie są często budowane przez elektroników amatorów. Zdarza się też, że pomiar powinien załączać sygnalizację alarmową, jeśli temperatura nie mieści się w zadanym zakresie, co jest dodatkowym atutem niniejszego termometru.
Projekt AVT 1960 EP 08/17
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Zestaw AVT do samodzielnego montażu przekaźnika czasowego. AVT1820 B
Brak towaru
Arty Artix-7 FPGA Development Board to zestaw uruchomieniowy dla układu FPGA XC7A32T firmy Xilinix. Bogate wyposażenie dodatkowe, m.in.: 256 MB pamięci DDR3L, interfejs Ethernet 10/100Mb, konwerter USB - UART. 410-319
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu zdalnego włącznika dwukanałowego 433 MHz (230VAC/5A). AVT5455 B
Brak towaru
Brak towaru
Ekspander (shield) zgodny z systemami Arduino i NUCLEO wyposażony w sensory MEMS: akcelerometr 3D, magnetometr 3D, zyroskop 3D, sensor ciśnienia, temperatury i wilgotności.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Asus Tinker Board S to minikomputer z wydajnym procesorem ARM Cortex A17 Quad-Core RK3288 32-bitowy 1,8 GHz. Posiada 2 GB pamięci RAM LPDDR3, zintegrowany procesor graficzny, 16 GB pamięci eMMC, port Ethernet Gigabit, Bluetooth, WiFi, HDMI 2.0 (4K), 4 x USB 2.0, 40 GPIO, złącza na kartę microSD, miniJack 3,5 mm, S/PDIF oraz złącza CSI i DSI.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw do budowy smartwatcha w oparciu o moduł edukacyjny micro:bit. Składa się z płytki rozszerzeń, paska oraz modułu micro:bit
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Płytka drukowana z zaprogramowanym układem do termometra z termoparą i alarmem. AVT1960 A+