Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produktyZumo Robot Kit v1.2 - zestaw do budowy robota minisumo dla Arduino (bez silników, do montażu)

Zestaw do budowy robota minisumo na podwoziu gąsienicowym. Wyposażony w spychacz, płytkę sterującą i zestaw gąsienic. Robot w wersji do samodzielnego montażu, wymaga dodatkowo silników, Arduino i czterech baterii AA. Pololu 2509

Więcej szczegółów

ID: 558125

161,30 zł brutto (23% VAT)
131,14 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Zestaw do budowy robota klasy minisumo od Pololu oparty na podwoziu gąsienicowym. Platforma przeznaczona do użytku z Arduino lub kompatybilną płytką, np. A-Star 32U4 Prime. Wymiary (98 x 98 x 39 mm) oraz waga (300 g z bateriami i kontrolerem) pozwalają na użycie robota jako platformy minisumo w popularnych zawodach dla uczniów i studentów organizowanych na całym świecie.

Zestaw zawiera wycinany laserowo spychacz ze stali nierdzewnej montowany z przodu podwozia do popychania przedmiotów. Zestaw wyposażony jest również w moduł płytki głównej stanowiącej płytkę rozszerzeń dla Arduino/A-Star 32U4 Prime. Moduł zawiera dwukanałowy sterownik silników, brzęczyk do odtwarzania prostych dźwięków, przycisk użytkownika oraz 3-osiowy akcelerometr, kompas i żyroskop do wykrywania uderzeń i orientacji.

Uwaga!
Zestaw nie zawiera silnikówArduino ani czterech baterii AA niezbędnych do uruchomienia robota. W porównaniu ze złożoną wersją robota, zestaw nie zawiera również opcjonalnej matrycy czujników odbiciowych. Należy je zakupić oddzielnie.

Robot posiada szerokie wsparcie w postaci bibliotek Arduino dla wszystkich układów dostępnych na płytce. Dostępny jest również w wersji z silnikami i czujnikami odbiciowymi jako zestaw ze złożonym robotem.

Właściwości

W zestawie

  • Zumo Shield v1.2
  • Zestaw gąsienic
  • Ostrze Zumo
  • Kilkuczęściowa obudowa
  • Komplet śrub i elementów montażowych

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane