W naszej ofercie można znaleźć silniki JGB37-550 z przekładniami o przełożeniach od 6,3:1 do 810:1.
| Przekładnia | Napięcie | Prędkość obrotowa | max. moment obrotowy | min. prąd | max. prąd | Link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6,3:1 | 12 V | 2300 RPM | 2,1 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 10:1 | 12 V | 1450 RPM | 3,4 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 19:1 | 12 V | 770 RPM | 6,3 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 30:1 | 12 V | 480 RPM | 10 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 56:1 | 12 V | 260 RPM | 19 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 90:1 | 12 V | 160 RPM | 30 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 131:1 | 12 V | 110 RPM | 19 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 168:1 | 12 V | 86 RPM | 30 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 270:1 | 12 V | 53 RPM | <35 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 506:1 | 12 V | 28 RPM | <35 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
| 810:1 | 12 V | 18 RPM | <35 kg*cm | 1 A | 6 A | LINK |
W naszej ofercie można znaleźć koła pasujące do silników z wałem o średnicy 6 mm i kształcie litery „D”. Dostępne są wąskie koła, koła terenowe oraz koła Scooter o różnych średnicach.
| Czarne koła Pololu 80x10mm (wymagają adaptera) |
Białe koła Pololu 80x10mm (wymagają adaptera) |
Żółte koło Pololu 80x10mm z adapterem i zamontowanym silnikiem |
| Zestawienie kół Pololu Scooter z poliuretanu o różnych średnicach | Adaptery do kół Scooter | |
| Moduł czujnika natężenia prądu 0-20A z układem ACS712-20 | DFRobot Gravity Moduł z cyfrowym czujnikiem prądu | Moduł czujnika natężenia prądu ±15,5A z układem ACS711EX |
Cechy
Silnik o średnicy 37 mm i długości 52 mm, z metalową przekładnią 19:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 530 RPM i maksymalnym momentem obrotowym 9,5 kg*cm. Pololu 4681
Brak towaru
Silnik o średnicy 37 mm i długości 52 mm, z metalową przekładnią 30:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 330 RPM i maksymalnym momentem obrotowym 15 kg*cm. Pololu 4682
Brak towaru
Silnik o średnicy 37 mm i długości 54 mm, z metalową przekładnią 50:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 200 RPM i maksymalnym momentem obrotowym 23 kg*cm. Pololu 4683
Silnik o średnicy 37 mm i długości 54 mm, z metalową przekładnią 70:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 140 RPM i maksymalnym momentem obrotowym 31 kg*cm. Pololu 4684
Silnik o średnicy 37 mm i długości 57 mm, z metalową przekładnią 100:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 100 RPM i maksymalnym momentem obrotowym 39 kg*cm. Pololu 4685
Silnik o średnicy 37 mm i długości 57 mm, z metalową przekładnią 131:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 79 RPM i maksymalnym momentem obrotowym 47 kg*cm. Pololu 4686
Silnik o średnicy 37 mm i długości 57 mm, z metalową przekładnią 150:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 68 RPM i maksymalnym momentem obrotowym 56 kg*cm. Pololu 4687
Silnik o średnicy 37 mm i długości 47 mm, z napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 10000 RPM, maksymalnym momentem obrotowym 0,55 kg*cm i enkoderem magnetycznym 64 CPR. Pololu 4690
Silnik o średnicy 37 mm i długości 65 mm, z metalową przekładnią 6,3:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 1600 RPM, maksymalnym momentem obrotowym 3,5 kg*cm i enkoderem magnetycznym 64 CPR. Pololu 4698
Silnik o średnicy 37 mm i długości 65 mm, z metalową przekładnią 10:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 1000 RPM, maksymalnym momentem obrotowym 5,5 kg*cm i enkoderem magnetycznym 64 CPR. Pololu 4699
Silnik o średnicy 37 mm i długości 68 mm, z metalową przekładnią 19:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 530 RPM, maksymalnym momentem obrotowym 9,5 kg*cm i enkoderem magnetycznym 64 CPR. Pololu 4691
Silnik o średnicy 37 mm i długości 68 mm, z metalową przekładnią 30:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 330 RPM, maksymalnym momentem obrotowym 15 kg*cm i enkoderem magnetycznym 64 CPR. Pololu 4692
Silnik o średnicy 37 mm i długości 70 mm, z metalową przekładnią 50:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 200 RPM, maksymalnym momentem obrotowym 23 kg*cm i enkoderem magnetycznym 64 CPR. Pololu 4693
Silnik o średnicy 37 mm i długości 70 mm, z metalową przekładnią 70:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 140 RPM, maksymalnym momentem obrotowym 31 kg*cm i enkoderem magnetycznym 64 CPR. Pololu 4694
Silnik o średnicy 37 mm i długości 73 mm, z metalową przekładnią 100:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 100 RPM, maksymalnym momentem obrotowym 39 kg*cm i enkoderem magnetycznym 64 CPR. Pololu 4695
Silnik o średnicy 37 mm i długości 73 mm, z metalową przekładnią 131:1, napięciem pracy 24 V, poborem prądu od 0,1 A do 3 A, prędkością 79 RPM, maksymalnym momentem obrotowym 47 kg*cm i enkoderem magnetycznym 64 CPR. Pololu 4696
Silnik o średnicy 37 mm i długości 76,5 mm, z przekładnią 30:1, napięciem pracy 12 V, poborem prądu od 1,1 A do 6 A, prędkością 480 RPM i maksymalnym momentem obrotowym 10 kg*cm. JGB37-550