TFM-M3X15 / DR213
search
  • TFM-M3X15 / DR213
ID: 211225
zł1.89
Tax included
zł1.54 tax excl.
Threaded, hexagonal bushing, made of brass, covered with nickel. Internal thread: M3, length 15mm, external thread: M3. 5mm key size, DREMEC
24h
Available
Available quantity: 16
Description
Data sheet
Materiał
Brass
Inner Diameter
M3
Outer diameter
5,5 mm
Spacer type
M-F
Length
15 mm