AN9520-245 - antena SMD 2.45G
search
ID: 207478
zł3.28
Tax included
zł2.67 tax excl.
Internal antenna Bluetooth, ZigBee, WLAN, chip SMD, 2.45GHz, gain 1.5dBi, dimension 9.5x2.1x1mm, Rainsun, RoHS
24h
Available
Available quantity: 4
Description
Internal antenna Bluetooth, ZigBee, WLAN, chip SMD, 2.45 GHz, gain 0.5dBi, dimension 3.2x1.6x0.9mm, Rainsun, RoHS
Features
    • Center frequency: 2.45 GHz
    • Bandwidth: 200 MHz
    • Impedance: 50 Ω
    • Omni-directional antenna
    • RoHS
    • Dimensions: 9.5 x 2.1 × 1.0 mm